3 galimybės studentams

Renata Novogreckaitė
renata.novogreckaite@gmail.com

Pateikiu tris interneto puslapius, vertus Jūsų dėmesio.

1 puslapis. www.trysmilijonai.lt

Jų puslapyje rašoma: „Tai interaktyvus, virtualioje erdvėje veikiantis socialinis tinklas, jungiantis lietuvius iš viso pasaulio. Trysmilijonai.lt – tai patriotizmo išraiška. Jei manai, kad esi „3 milijonų“ dalis, prisijunk, palaikyk ir kurk „gyvąją“ lietuvybę. Mūsų tikslas/vizija – nuolat augti, puoselėti pilietiškumo, visuomeniškumo idėjas, tobulinant ir puoselėjant „gyvają“ lietuvybę  globalioje erdvėje, bei kasdieniname gyvenime“. Apsilankę patriotinėje e-parduotuvėje ir nusipirkę marškinėlius, jūs galite paremti šią iniciatyvą. „Norėčiau pakviesti visus neabejingus trysmilijonai.lt portalo ir idėjos iniciatyvai apsilankyti mūsų parduotuvėje ir įsigyti patriotiškų rūbų iš mūsų sukurtos kolekcijos. Kiekvienas jūsų nupirktas rūbas yra indėlis į tolimesnę portalo trysmilijonai.lt veiklą, bei naujos kolekcijos kūrybą“, – ragina redakcijos narys Kęstas Pikūnas.

2 puslapis. www.TED.com

Jų puslapyje rašoma: „TED is a nonprofit devoted to Ideas Worth Spreading. It started out (in 1984) as a conference bringing together people from three worlds: Technology, Entertainment, Design“. Iš asmeninės patirties galiu pasakyti, jog šioje svetainėje TIKRAI galima rasti kiekvienam įdomių istorijų, naujų idėjų. Tiesa, visos istorijos anglų kalba, tačiau kai kuriose galimi lietuviški subtitrai.

3 svetainė. www.grynas.lt

Jų svetainėje rašoma: „GRYNAS.LT – tai ilgalaikis, viešai prieinamas, nemokamas informacinis projektas internete apie aplinką, jos saugojimą, atsakingą vartojimą, darnų gyvenimą ir gamtą. Projekto iniciatorius yra populiariausias Lietuvoje naujienų portalas DELFI. Projekte pateikiama informacija yra nepriklausoma ir renkama bei pateikiama vadovaujantis laisvos ir objektyvios žurnalistikos principais“. Neatsitiktinai siūlau jums šią svetainę. Mokslininkai kalba, jog labiausiai tikėtina pasaulio pabaiga susijusi su ekologine krize. Tad siūlau nuo šiol geriausiu draugu pasirinkti dviratį, tuo labiau, jog už lango pavasariški orai. Susitiksim kely!

Reklama
  1. Ačiū, Renata, kad atkreipei dėmesį į šiuos tinklalapius;). Jau pats tavo aprašymas tartum reklama – būtinai reiks bent trumpam užmesti akį į juos, susipažinti su idėjomis.

  2. Tinklaraščiai tikrai verti dėmesio. Labiausiai žaviuosi http://www.TED.com. Kiekvieną dieną gali atrasti naujų idėjų. Verta pažiūrėti šį video http://www.ted.com/talks/eli_pariser_beware_online_filter_bubbles.html

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: