3 pilietinės žurnalistikos pavyzdžiai

Arnoldas Bukelis

1. http://www.demotix.com, tai puikus pilietinės žurnalistikos pavyzdys, pelnęs daugybę apdovanojimų už taip vadinamą “gatvės žurnalistiką“. Šis internetinis portalas suteikia jums galimybę užsidirbti pinigų. Už gerą straipsnį demotix.com pasidalins pelną 50:50.

2. JAV, Arizonos valstijoje susikūrusi pilietinės žurnalistikos bendruomenė, kur žurnalistikos mokslų neragavęs pilietis gali daryti tai kuo užsiima žurnalistikos profesionalai. Kaip rašoma, šiame portale piliečiai aprašo bei padeda spręst įvairias problemas pradedant senų žmonių rūpinimusi baigiant politika. Šios bendruomenės tikslas suteikti skaitytojui kaip galima daugiau žinių iš įvairių perspektyvų.

3. Citizen reports (UK) arba piliečių pranešimai/ataskaitos yra ne pelno siekianti organizacija susikūrusi 2003 metais. Šio internetinio portalo tikslas, užtikrinti saugumą gatvėse t.y pranešti apie tai kas vyksta, kur nesaugu ir pan.Taip pat bendruomenė sprendžia socialines problemas, stebi eismo judėjimo srautus, bei stengiasi sumažinti nusikalstamumą.

Arnoldas Bukelis arnoldas.bukelis@gmail.com

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: